Siuksliudeze.lt

Betoninės, medinės, nerūdijančio plieno, skirtos rūšiavimui, antivandalinės, pastatomos ir pakabinamos šiukšlių dėžės ir peleninės, buitinių atliekų konteineriai, medicininės šiukšliadėžės. Dėžės šunų ekskrementams. DarbaSpars šiukšlių dėžės.

Mes padedame saugoti gamtą!

Tūrio daviklis

Visapusiškas, inovatyvus ir išmanus atliekų tvarkymo sprendimas, kuriame naudojama pažangi nuotolinio stebėjimo ir duomenų analizės programinė įranga „debesyje“ (cloud), prijungta prie atliekų lygio daviklių.

CCP ultragarsinis tūrio lygio daviklis yra bevielis jutiklis, kuris saugiai stebi konteinerio užpildymo lygį ir siunčia realaus laiko duomenis CCN – nuotolinio stebėjimo ir duomenų analizės platformai. Daviklis gali būti lengvai prijungtas prie bet kokio tipo konteinerio ar rezervuaro, kad būtų galima stebėti bet kokios rūšies atliekas, įskaitant kietąsias medžiagas ir skysčius.

Tūrio lygio daviklį galima montuoti ant viršutinio konteinerio dangčio arba vidinės konteinerio sienelės pusės (konteineriams ar talpykloms be dangčių). Daviklis turi būti sumontuotas dangčio viduryje, kad būtų statmenas atliekų paviršiui. Įrengiant ant vidinės konteinerio pusės būtina įsitikinti, kad jutiklis nukreiptas į atliekų konteinerio centrą, kad būtų visiškai veiksmingas.

Įdėtas šiukšlių maišas turi būti visiškai įstumtas į šiukšliadėžę, kad tūrio daviklis galėtų nuskaityti šiukšliadėžės užpildymo lygį.

CCN yra integruota programinė įranga, kuri realiu laiku apdoroja tūrio daviklių duomenis.

Tai platforma, kuri teikia aplinkos stebėseną, prietaisų išdėstymą, analizę ir valdymo centrą visiems davikliams. CCN galima naudotis kompiuteriu, planšetiniu kompiuteriu ar telefonu ten, kur yra prieiga prie interneto. Tai suteikia visišką kontrolę bet kur ir bet kada peržvelgti atliekų tvarkymo operacijas.

Išlaidų mažinimas

Maršrutų sudarymas

Vežėjo kontrolė

CO2 emisijos mažinimas

Pagerinta švara

Savybės

 Tūrio lygio matuoklis

 Patvarumas

Komunikacija

 Ilgaamžiškumas

Matmenys